• BANYO KÜVETLERİ

  Hemen hemen her ölçü ve ebatta, zengin ürün çeşitliliğine sahip Salt-Duş Küvetler; kendine özgü tasarımı, kalitesi ve çok uygun fiyatlarıyla banyolarınıza göz kırpıyor.

  devamını oku ...
 • DUŞAKABİN SİSTEMLERİ

  Salt-Duş Duşakabin ve Kompakt Kabinler yüksek teknoloji ürünü elektronik ekipmanlar ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detayları harmanlayarak banyolarınızda sauna konforu sunuyor.

  devamını oku ...
 • CAM DESENLERİ

  Biribirinden estetik ve farklı desenlerimiz banyolara hayat veriyor, değer katıyor üstelik camın sağlığı, kumlamanın doğallığı ile....

  devamını oku ...
 • DUŞ TEKNELERİ

  Banyo keyfine ayıracak zamanı olmayanlar veya banyosunda yeterli yeri olmayanlar; Salt-Duş Duş Tekneleri sizin için en ideal ölçülerde, en zarif ve en ergonomik yapı düşünülerek üretilmektedir.

  devamını oku ...

garanti

Banyolarınız SaltDuş kalitesinin güvencesinde

imalat

Yüksek kaliteli malzeme ile imalat

uygulama

Kaliteden ödün vermeyen uygulama

 
Banyo temizliği pratik bilgi

Banyo Dolapları Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılmalıdır

Banyo dolaplarının temizliği ve bakımı hakkında pratik ve yararlı bilgiler

Banyo dolaplarının temizliğinde özellikle mdf, lake ahşap türünde yapılmış bölümler temizlenirken suyla temas etmesinden kaçınılmalıdır. Banyo dolaplarınızın bu gibi bölgelerini nemli bir bezle temizlemeniz tavsiye edilmektedir. Daha hassas temizlik tercih edenler, ahşa temizleyiciler kullanarak, hem banyo dolaplarının temizliğine özen göstermiş hemde bakımını gerçekleştirmiş olurlar.Dolabın imal edildiği mdf veya lake yapısına göre temzilik malzemesi seçmek oldukca önem taşır. Pekçok yüzey temizleyici deterjan içerdiği kimyasallar yada içeriğinde ulunan parçaçıklar nedeni ile ahşap kaplamasının üzerinde çizikler oluşmasına neden olabilir. Bunlardan kaçınmanın en kolay yöntemi nemli bir bez yardımı ile veya doğal bileşenlerden sirke ile nemlendirilmiş bezle temizliği gerçekleştirmektir.

Banyo dolaplarını düzenlerken dikkat etmeniz gereken noktalara değinecek olursak;

1 - Banyoda kullanılan benzer malzemelerin bir arada durması banyonuza güzel bir görünüm kazandıracaktır. Şampuanlar, sabunlar, kremler bir yere, diş macunu ve diş fırçaları bir yere, deterjan ve diğer temizlik malzemeleri de birlikte bir yere koyulabilir.

2 - Sürekli kullanılan malzemeler banyo dolaplarında ön bölgelere yerleştirilmelidir.

3 - Banyoda kullanılan malzemeleri sepet ya da kutularda muhafaza etmek hem yer tasarrufu sağlar hemde dağınıklığı önler.

 

Gülcan, SaltDUŞ