• BANYO KÜVETLERİ

  Hemen hemen her ölçü ve ebatta, zengin ürün çeşitliliğine sahip Salt-Duş Küvetler; kendine özgü tasarımı, kalitesi ve çok uygun fiyatlarıyla banyolarınıza göz kırpıyor.

  devamını oku ...
 • DUŞAKABİN SİSTEMLERİ

  Salt-Duş Duşakabin ve Kompakt Kabinler yüksek teknoloji ürünü elektronik ekipmanlar ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detayları harmanlayarak banyolarınızda sauna konforu sunuyor.

  devamını oku ...
 • CAM DESENLERİ

  Biribirinden estetik ve farklı desenlerimiz banyolara hayat veriyor, değer katıyor üstelik camın sağlığı, kumlamanın doğallığı ile....

  devamını oku ...
 • DUŞ TEKNELERİ

  Banyo keyfine ayıracak zamanı olmayanlar veya banyosunda yeterli yeri olmayanlar; Salt-Duş Duş Tekneleri sizin için en ideal ölçülerde, en zarif ve en ergonomik yapı düşünülerek üretilmektedir.

  devamını oku ...

garanti

Banyolarınız SaltDuş kalitesinin güvencesinde

imalat

Yüksek kaliteli malzeme ile imalat

uygulama

Kaliteden ödün vermeyen uygulama

 
Banyo temizliği pratik bilgi

Banyo Aksesuarları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyomuz için aksesuarları seçerken nelere dikkat etmeliyiz.

Evimizin vazgeçilmez yerlerinden biri olan banyomuz, temizliğimiz için ve sağlığımız için en önemli olan yerlerden biridir. Hijyenik olması ve kullanışlı bir banyo hem bizim kullanımımız hemde misafirlerimizin kullanımı açısından önemli bir faktördür. Banyomuzun İçinde bulunan banyo aksesuarları ve günlük hayatta kullandığımız banyo ürünlerinin kolay kullanılabilir olması ve temizliğinin kolayca yapılabilmesi en önemli unsurların başında gelmektedir. Banyomuz için seçeceğimiz ürünlerin görsel açıdan banyomuzu zenginleştirmesi kadar, kullanılabilir olmasıda bu konuda en önemli maddeler arasında yer almaktadır.

Banyonuzun Rengine Göre, Banyo Aksesuarı Seçimi :

Banyonuzun rengine göre uyumlu ve banyonuzun dekorunu tamamlayacak birçok banyo Aksesuarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Banyonuzun rengine göre banyo setleri tercih edebilir, klozet kapağınızı banyonuzun rengine göre satın alabilirsiniz. Banyonuzda eğer bir küvet kullanmayı düşünüyorsanız, banyonuzu renklendirecek değişik tasarıma sahip banyo perdelerini tercih edebilirsiniz. Banyonuzun rengine göre açık tonlar veya kapalı ton renk seçimleriyle banyonuzu güzelleştirebilirsiniz.

Banyo Aksesuarları Seçimi :

Banyo aksesuarlarınızın tümü, imkan ölçüsünde kolay temizlenebilir olmalıdır. Aksesuar seçiminde banyonuzun renk tonlarına uyabilecek ürünleri seçmeniz banyonuzu güzelleştirecektir. Ürünlerin kolay temizlenebilir olması ve kullanışlı olması en önemli etkenlerin başında gelmektedir.

Gülcan, SaltDUŞ