• BANYO KÜVETLERİ

  Hemen hemen her ölçü ve ebatta, zengin ürün çeşitliliğine sahip Salt-Duş Küvetler; kendine özgü tasarımı, kalitesi ve çok uygun fiyatlarıyla banyolarınıza göz kırpıyor.

  devamını oku ...
 • DUŞAKABİN SİSTEMLERİ

  Salt-Duş Duşakabin ve Kompakt Kabinler yüksek teknoloji ürünü elektronik ekipmanlar ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detayları harmanlayarak banyolarınızda sauna konforu sunuyor.

  devamını oku ...
 • CAM DESENLERİ

  Biribirinden estetik ve farklı desenlerimiz banyolara hayat veriyor, değer katıyor üstelik camın sağlığı, kumlamanın doğallığı ile....

  devamını oku ...
 • DUŞ TEKNELERİ

  Banyo keyfine ayıracak zamanı olmayanlar veya banyosunda yeterli yeri olmayanlar; Salt-Duş Duş Tekneleri sizin için en ideal ölçülerde, en zarif ve en ergonomik yapı düşünülerek üretilmektedir.

  devamını oku ...

garanti

Banyolarınız SaltDuş kalitesinin güvencesinde

imalat

Yüksek kaliteli malzeme ile imalat

uygulama

Kaliteden ödün vermeyen uygulama

 

KALİTE YÖNETİMİMİZ

SALTDUŞ; duşakabin sektörünün öncü ve lider firmalarından olmanın verdiği sorumlulukla, tüketicinin güvenliğini en üst düzeyde tutmayı amaçlar.

 

"   SALTDUŞ; duşakabin sektörünün öncü ve lider firmalarından olmanın verdiği sorumlulukla, tüketicinin güvenliğini en üst düzeyde tutmayı amaçlar. Çevreye duyarlı, insana saygılı olmanın bir gereği olarakda hem kendi üretiminde, hem de tedarikçi seçimlerinde 'çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği' konularında yasal düzenlemelere azami hassasiyet gösterir. SALTDUŞ'ta "kalite herkesin görevidir" bilinci ile hammadde tedariği aşamasından itibaren ürünün fabrika çıkış ve montaj aşamasına kadar olan tüm süreçlerinde gerekli kalite güvence önlemleri alınır ve uygulanır. Tüm SALTDUŞ ürünleri şüphesiz ki Iso 9001-2008 ve TSE sertifikalarına sahiptirler. Bunlara ilaveten tüm SALTDUŞ ürünleri en üst düzeyde kalite ve güvenliği garanti edecek testlerin zorunlu kıldığı standartların da çok üstünde zorlayıcı testlerden geçirilirler.      "

Gülcan, SaltDUŞ