• BANYO KÜVETLERİ

  Hemen hemen her ölçü ve ebatta, zengin ürün çeşitliliğine sahip Salt-Duş Küvetler; kendine özgü tasarımı, kalitesi ve çok uygun fiyatlarıyla banyolarınıza göz kırpıyor.

  devamını oku ...
 • DUŞAKABİN SİSTEMLERİ

  Salt-Duş Duşakabin ve Kompakt Kabinler yüksek teknoloji ürünü elektronik ekipmanlar ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detayları harmanlayarak banyolarınızda sauna konforu sunuyor.

  devamını oku ...
 • CAM DESENLERİ

  Biribirinden estetik ve farklı desenlerimiz banyolara hayat veriyor, değer katıyor üstelik camın sağlığı, kumlamanın doğallığı ile....

  devamını oku ...
 • DUŞ TEKNELERİ

  Banyo keyfine ayıracak zamanı olmayanlar veya banyosunda yeterli yeri olmayanlar; Salt-Duş Duş Tekneleri sizin için en ideal ölçülerde, en zarif ve en ergonomik yapı düşünülerek üretilmektedir.

  devamını oku ...

garanti

Banyolarınız SaltDuş kalitesinin güvencesinde

imalat

Yüksek kaliteli malzeme ile imalat

uygulama

Kaliteden ödün vermeyen uygulama

 

İMALAT ve UYGULAMA

SALTDUŞ; cam duşakabin imalatı, üretim satış ve destek hizmetleriyle, başta Bursa ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet ulaştırmaktadır. Ölçüye özel üretimle, konsept banyo mimarisine uygun çözümler sunabilen SALTDUŞ, kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli ve eğitimli teknik montaj kadrosuyla profesyonelliğini kurumsal anlamda kanıtlamaktadır. SALTDUŞ; duşakabin sektöründe öncü firmalar arasında lider bir kuruluş olarak, standart duş kabinleri yanı sıra, farklı model ve farklı desenlerde modellemeleriyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.

 

"   SALTDUŞ, müşteri memnuniyeti kapsamında, firmaya ulaşan her talep ve ön görüşmeyi değerlendirmekte, zaman, fiyat ve kalite politikası çerçevesinde detaylı olarak cevaplamaktadır. İnsan odaklı yaklaşımıyla toplam kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, antibakteriyel ürünlerle temperli camlardan modern duş kabinleri üretmekte, sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmaktadır. SALTDUŞ ürünlerini, malzeme - montaj ve fabrika hatalarına karşı 3 yıl firma garantiyle desteklemektedir.      "

Gülcan, SaltDUŞ